Uitslag 14 januari 2018 FNRS dressuur wedstrijd

Ad Verbunt     Baretto   F7 207  
Kelly Joosten   Mareina   F6 218 1ste
Monique de Groot   Captain   F7 215 2de 
Frederique van Uffelen   Urgent   F8 213  
Wendy Graven   Catch Me   F7 211  
Lena Kunst     Bronco   F6 213  
Stephanie Abrahams   Nirena   F7 207  
               
Vanaf F12               
Kimberly Litjens   Catch Me   L1 184/215  
Anique Vermeulen   Chelsea   F12 211  
Anouk Hoes     Esprit   B 189/221 1ste
Tamara Helsloot   Dolivia   F12 219  2de 
Denise van der Horst   Sunlight   F14 210  
Rosalie van Elderen   Chelsea   F17 211  
Amber Gerrits   Eye Catcher   L1 181,5/212  
Kelly Theunissen   Catch Me   F18 207  
Pieternel Grotens   Kruimel   F14 209  
Tess Bijen     Rabo   F13 218    3de 
               
               
F6 t/m F 11               
Anouk Josemanders   Sunlight   F8 213  
Julia Gerrits     Chelsea   F6 209  
Fleur van den Berg   Rabo   F10 214  
Evie van Deijzen   King   F 9 211  
Jennifer van Es   Sirena   F10 223 2de
Jiska Hopman   Manu   F9 226 1ste
Kim Driessen   Sirena   F11 214  
Marieke van der Heijden   Rilona   F9 222  
               
               
F1 t/m F6               
Maud Dubelaar   Joey   F1 210  
Amber de Bont   Misty   F3 219 1e
Lotte de Bont   Tom   F3 206  
Manon van der Kaaij   Joey   F4 208  
Jade Meyer     Misty   F6 210  
Kyara Siroen   Joey   F5 203  
Lieve van Hoorn   Sjors   F6 212 2e
Sylke van Workum   Joey   F5 201  

 

Discorijden zaterdag 13 januari 2018

UITSLAG ZONDAG 1 OKTOBER FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

 

     
           
Volwassenen             
Ellen Kraaijenhoff   Catch Me F6 214  
Margreet vd Braak   Sirena F8 223 2e 
Janneke vd Schaaff   Sareina F6 215  
Annemiek van Nostrum Rabo F3 226 1e 
Diana Rutgrink   Baretto F5 221  
           
           
Eigen pony’s           
Jennifer van Es   Silke F10 223  
           
Sanne Herckenrath   Icara F5 225  
Jiska Hopman   Manu F9 230 1e
Laura Wieman   Lady F9 225 2e 
Vivian Umbregts   Domino F4 213  
Denise Rutgrink   Dodge F14 221  
Amber Gerrits   Eye catcher L1 194,5  
           
F7 t/m F11           
Jeeltje Janssen   Sjimmie F7 225  
Anouk Josemanders   Sunlight F8 231  
Rosalin ten Ham   Jerry F8 223  
Loes te Morsche   Jody F9 223  
Marieke van der Heijden Rilona F8 232 2de 
Fleur vd Berg   Sunlight F9 222  
Ruben te Morsche   Jennifer F11 234 1ste 
           
F4, F5 en F6           
Mirthe Eissen   Misty F4 213  
Roos van Benthem   Roos F4 220 3de 
Lobke Hoes   Sunlight  F4 219  
Jade Meyer   Misty F5 235 1ste
Lindi Looman   Sjors F6 210  
Delana Smitjes   Sara F6 224 2de 
Lotte Keller   Misty F5 212  
Puk van Veen   Jennifer F5 218  
Kyara Siroen   Brando F4 218  
           
           
F1, F2 en F3           
Quentin Peters   Sara F2 230 2de 
Hannah Millecam    Snowy F2 218  
Joey Noevers   Roos F2 226  
Isa van Oss   Sara F2 238 1ste 
Fleur van Dijk   Jody F3 224  
Nohr Spee   Snowy F1 229  
Veerle Futterer   Didi F2 228  
Liz van Bergen   Misty F3 220  
           
           
F12, F13, F14 en F17          
Kim Eichelsheim    Macho F12 224  
Esmee Janssen   Joey F13 225  
Kelly Theunissen   Baretto F17 233  
Pieternel Grotens   Kruimel F13 228  
Lena Kunst   Brando F12 229  
Denise vd Horst   Sunlight F13 238 1ste 
Anique Vermeulen   Chelsea F12 225  
Tess Beijen   Rabo F12 235 2de 

 

Uitslagen ZONDAG 12 NOVEMBER FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

Uitslagen ZONDAG 12 NOVEMBER  FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD
             
             
Ad Verbunt Baretto    F6 225  
Kelly Joosten Mareina   F6 224  
Monique de Groot Rabo   F7 226 2de
Diana Rutgrink  Baretto   F6 224  
Frederique van Uffelen Chelsea   F8 223  
Janneke van de Schaaff Sareina   F6 219  
Wendy Graven Baretto   F6 237 1ste
             
             
             
Noor D’Haans Hypos   F4 228  
Sanne Herckenrath Icara   F6 220  
Jiska Hopman Manu   F9 229 1ste
Merel Beijer E.P.   F7 221  
Vivian Embregts Domino   F4 226  
Anne D’Haans Hypos   F4 228 2de 
             
             
Sophie Akkermans Catch Me   F12 227 2de
Shenna Brouwer Baretto   F12 224  
Jony van Vugt Catch Me   F12 222  
Denise van der Horst Sunlight   F13 227 1ste 
Rosalie van Elderen Chelsea   F17 211  
Kimberly Litjens Catch Me   L1 217/186  
Tess Bijen   Rabo   F12 226 3de
Pieternel Grotens Kruimel   F13 223  
Kelly Theunissen Catch Me   F17 220  
             
             
Marieke van der Heijden Da Vinci   F8 221  
Isa Looijschelder Jody   F9 207  
Yara Looschelder Elske   F10 227 2de
Fleur van de Berg Rabo   F9 224  
Loes te Morsche Macho   F9 228 1ste
Ruben te Morsche Jennifer   F11 221  
Jeeltje Jansen Elske   F7 222  
             
             
Olivia Maussen  Lucky   F1 230  
Nohr Spee Snowy   F1 222  
Naomi de Zwart Joey   F1 231 1ste
             
             
Manon van der Kaaij Joey   F3 231  
Quentin Peters Sara   F3 231  
Tesanee Schhrievers Misty   F3 232  
Veerle Futterer Sunlight   F3 234 1ste
Joris Holdrinet Joey   F3 233 2de
             
             
Mirthe Eissen Misty   F5 218  
Robin Hendriks Diablo   F5 222  
Puk van Veen Jennifer   F5 228 2de 
Anna Spitzen Misty   F4 227 3de 
Britt Hendriks Tom   F4 219  
Sylke van Workum Elske   F4 222  
Liz van Bergen Misty   F4 235 1ste
Annemiek van Heumen Macho   F5 213  
Claudia van Heumen Beauty   F5 221  

 

Open dag is op 17 zondag september van 11.00 tot 16.00 uur

Download hier de flyer.

 

Foto

TOP