Uitslagen ZONDAG 12 NOVEMBER FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

Uitslagen ZONDAG 12 NOVEMBER  FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD
             
             
Ad Verbunt Baretto    F6 225  
Kelly Joosten Mareina   F6 224  
Monique de Groot Rabo   F7 226 2de
Diana Rutgrink  Baretto   F6 224  
Frederique van Uffelen Chelsea   F8 223  
Janneke van de Schaaff Sareina   F6 219  
Wendy Graven Baretto   F6 237 1ste
             
             
             
Noor D’Haans Hypos   F4 228  
Sanne Herckenrath Icara   F6 220  
Jiska Hopman Manu   F9 229 1ste
Merel Beijer E.P.   F7 221  
Vivian Embregts Domino   F4 226  
Anne D’Haans Hypos   F4 228 2de 
             
             
Sophie Akkermans Catch Me   F12 227 2de
Shenna Brouwer Baretto   F12 224  
Jony van Vugt Catch Me   F12 222  
Denise van der Horst Sunlight   F13 227 1ste 
Rosalie van Elderen Chelsea   F17 211  
Kimberly Litjens Catch Me   L1 217/186  
Tess Bijen   Rabo   F12 226 3de
Pieternel Grotens Kruimel   F13 223  
Kelly Theunissen Catch Me   F17 220  
             
             
Marieke van der Heijden Da Vinci   F8 221  
Isa Looijschelder Jody   F9 207  
Yara Looschelder Elske   F10 227 2de
Fleur van de Berg Rabo   F9 224  
Loes te Morsche Macho   F9 228 1ste
Ruben te Morsche Jennifer   F11 221  
Jeeltje Jansen Elske   F7 222  
             
             
Olivia Maussen  Lucky   F1 230  
Nohr Spee Snowy   F1 222  
Naomi de Zwart Joey   F1 231 1ste
             
             
Manon van der Kaaij Joey   F3 231  
Quentin Peters Sara   F3 231  
Tesanee Schhrievers Misty   F3 232  
Veerle Futterer Sunlight   F3 234 1ste
Joris Holdrinet Joey   F3 233 2de
             
             
Mirthe Eissen Misty   F5 218  
Robin Hendriks Diablo   F5 222  
Puk van Veen Jennifer   F5 228 2de 
Anna Spitzen Misty   F4 227 3de 
Britt Hendriks Tom   F4 219  
Sylke van Workum Elske   F4 222  
Liz van Bergen Misty   F4 235 1ste
Annemiek van Heumen Macho   F5 213  
Claudia van Heumen Beauty   F5 221  

 

UITSLAG ZONDAG 1 OKTOBER FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

 

     
           
Volwassenen             
Ellen Kraaijenhoff   Catch Me F6 214  
Margreet vd Braak   Sirena F8 223 2e 
Janneke vd Schaaff   Sareina F6 215  
Annemiek van Nostrum Rabo F3 226 1e 
Diana Rutgrink   Baretto F5 221  
           
           
Eigen pony’s           
Jennifer van Es   Silke F10 223  
           
Sanne Herckenrath   Icara F5 225  
Jiska Hopman   Manu F9 230 1e
Laura Wieman   Lady F9 225 2e 
Vivian Umbregts   Domino F4 213  
Denise Rutgrink   Dodge F14 221  
Amber Gerrits   Eye catcher L1 194,5  
           
F7 t/m F11           
Jeeltje Janssen   Sjimmie F7 225  
Anouk Josemanders   Sunlight F8 231  
Rosalin ten Ham   Jerry F8 223  
Loes te Morsche   Jody F9 223  
Marieke van der Heijden Rilona F8 232 2de 
Fleur vd Berg   Sunlight F9 222  
Ruben te Morsche   Jennifer F11 234 1ste 
           
F4, F5 en F6           
Mirthe Eissen   Misty F4 213  
Roos van Benthem   Roos F4 220 3de 
Lobke Hoes   Sunlight  F4 219  
Jade Meyer   Misty F5 235 1ste
Lindi Looman   Sjors F6 210  
Delana Smitjes   Sara F6 224 2de 
Lotte Keller   Misty F5 212  
Puk van Veen   Jennifer F5 218  
Kyara Siroen   Brando F4 218  
           
           
F1, F2 en F3           
Quentin Peters   Sara F2 230 2de 
Hannah Millecam    Snowy F2 218  
Joey Noevers   Roos F2 226  
Isa van Oss   Sara F2 238 1ste 
Fleur van Dijk   Jody F3 224  
Nohr Spee   Snowy F1 229  
Veerle Futterer   Didi F2 228  
Liz van Bergen   Misty F3 220  
           
           
F12, F13, F14 en F17          
Kim Eichelsheim    Macho F12 224  
Esmee Janssen   Joey F13 225  
Kelly Theunissen   Baretto F17 233  
Pieternel Grotens   Kruimel F13 228  
Lena Kunst   Brando F12 229  
Denise vd Horst   Sunlight F13 238 1ste 
Anique Vermeulen   Chelsea F12 225  
Tess Beijen   Rabo F12 235 2de 

 

Uitslag ZONDAG 9 JULI FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

 

   
         
         
1ste groep:        
Vivian Embregts Domino F3 221  
Sanne Herckenrath Icara F5 218  
Denise van der Horst Sunlight F13 233 1ste
Jiska Hopman Manu F8 229 2de
Robin van Dinteren Jody F10 213  
Jennifer van Es Silke F10 224  
Lotte Keller Anna F4 216  
Amber Gerrits Eye Catcher F18 226  
         
2de groep:        
Anique Vermeulen Chelsea F11 223  
Esmee Janssen Joey F13 229 2de
Pieternel Grotens Kruimel F13 222  
Tess Bijen Rabo F12 223  
Kim Eichelsheim Joey F12 225  
Shenna Brouwer Nirena F11 223  
Rosalie van Elderen Chelsea F16 227 3de
Ruben te Morsche Jennifer F10 225  
Kimberly Litjens Catch Me L1 204 1ste
         
3de groep        
Marieke van der Heijden Phantom F7 228  
Sam van Dreumel Nirena F6 228 2de
Jade Meyer Misty F5 229 1ste
Loes te Morsche Sjors F8 226  
Veerle Steeg Brando F4 217  
Anna Spitzen Misty F4 227  
         
4de groep        
Liz van Bergen Voske F3 220  
Hannah Millecam Snowy F1 231 2de
Lotte de Bont Tom F3 231 1ste
Roos van Benthum Roos F3 226  
Amber de Bont Misty F3 227  

Open dag is op 17 zondag september van 11.00 tot 16.00 uur

Download hier de flyer.

 

Uitslag springwedstrijd zondag 21 mei

 

   
Beginners en midden groep 40 / 50 cm:    
Anne D Haans Hypos 110 pnt barrage 1 balk  
Myrthe Eissen Tom 110 pnt barrage 1 balk  
Noortje D Haans Hypos 110 pnt barrage 7,5 stijl
Isa Looijschelder Joey 110 pnt barrage 8,5 stijl 2de plaats
Lobke Hoes Snowy 98 pnt    
Susan Remi Kruimel 104 pnt    
Jade Meyer Misty 110 pnt 8,8 stijl barrage1ste plaats
Veerle Steeg Brando 110 pnt barrage 8 stijl  
Yara Looijschelder Elske 101 pnt    
Evy Janssen Brando 20 pnt    
Lara Peperkamp Mareina 110 pnt barrage 8,2 stijl 3de plaats
Lotte Keller Diablo 110 pnt barrage 2 weigeringen
         
Licht gevorderde groep 60 cm:      
Rosalin ten Ham Jerry 104 pnt    
Kim Eichelsheim Elske 106 pnt    
Shenna Brouwer Nirena 110 pnt  barrage 53,8 sec
Denise van der Horst Sunlight  107 pnt    
Jeeltje Janssen Jerry 95 pnt    
Elske van de Brink  Silke 82 pnt    
Marieke van der Heijden Nirena 110 pnt barrage 1:04 sec
Sophie Akkermans  Catch me 97 pnt    
Robin van Dinteren Jody 100 pnt    
         
Gevorderden groep 70 cm:      
Sterre Franken        
Amber Gerrits Eye Catcher 96pnt    
Lena Kunst Brando 4pnt    
Demi Esser Macho 110pnt barrage 1:03sec
Tamara Helsloot Urgent 96pnt    
Anouk Josemanders Nirena 106pnt    
Anique Vermeulen Champion 107pnt    
Laura Peters Bareina 89pnt    

Foto

TOP